Trwała farba do włosów Herbatint zawiera 8 organicznych ekstraktów ziołowych, pokrywa 100% siwych włosów, dając naturalny i intensywny efekt. Twoje włosy odzyskują blask i witalność,  stają się zdrowsze i naturalnie piękne.

ŁAGODNA I UNIKALNA FORMUŁA
BEZ AMONIAKU, REZORCYNY, PARABENÓW, ALKOHOLU I ZAPACHU

Testowana dermatologicznie na skórze wrażliwej, jej kompatybilność ze skórą jest doskonała. Wynik ten potwierdza wyjątkową jakość marki i wyjątkową, wyważoną formułę. Aktywator zawiera niskie stężenie nadtlenku wodoru (mniej niż 3% po zmieszaniu, co odpowiada 10 objętościom), znacznie poniżej 6% limitu dopuszczalnego w prawodawstwie europejskim (WE nr 1223/2009).
Herbatint stosuje przetestowane, nie zawierające glutenu i niklu składniki.
Produkt jest odpowiedni dla wegan.

NATURALNE SKŁADNIKI

Formuła wzbogacona 8 organicznymi ekstraktami ziołowymi, które odżywiają i chronią włosy i skórę głowy, zachowują intensywność koloru i zapewniają naturalny i długotrwały efekt.

36 KOLORÓW, KTÓRE MOŻNA ZE SOBĄ MIESZAĆ

Znajdź idealny odcień, wybierając jeden kolor lub łącząc ze sobą więcej odcieni, aby stworzyć swój niepowtarzalny i naturalny wygląd. Butelki można ponownie zamknąć, co pozwala zachować produkt, który nie został zmieszany, do późniejszych zastosowań.

ŁATWA DO NAKŁADANIA

Trwała farba do włosów Herbatint dzięki swojej żelowej konsystencji i bezzapachowej formule, łatwo się miesza i nakłada. Idealny kolor w zaledwie 40 minut!

REZULTAT KOLORYZACJI

Łagodna formuła Herbatint o niskim stężeniu nadtlenku wodoru (10 objętości) pozwala na rozjaśnienie naturalnego koloru włosów maksymalnie o 2 tony. Tylko koloryzacja o wyższych stężeniach nadtlenku wodoru (30-40 objętości) ma wyższą siłę bielenia, co niestety negatywnie wpływa na strukturę i zdrowie włosów.

POSZANOWANIE NATURY

Opakowanie Herbatint jest wykonane z całkowicie niepowlekanego papieru, z oznaczeniem pochodzenia. Herbatint jest przeciwny testom na zwierzętach i jest odpowiedni dla wegan. Znajdujące się w opakowaniu butelki można ponownie zamknąć, co pozwala na użycie tylko niezbędnej ilości produktu, a jego pozostałość można wykorzystać później. W ten sposób unikamy niepotrzebnych i nadmiernych odpadów.

 

PRODUKT SPRZEDAWANY W SKLEPACH ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ, NATURALNYMI PRODUKTAMI I W APTEKACH.