Przejdź do treści
Strona główna Marka Herbatint

Marka Herbatint

Farby do włosów

Mimo że w naszym asortymencie dostępne są dziesiątki produktów, to jednak wśród nich najwięcej miejsca zajmują naturalne farby do włosów producenta Herbatint. Wyróżnia je przede wszystkim skład, w którym próżno szukać amoniaku parabenów, rezorcyny, alkoholu, metali ciężkich itp. Zamiast tego znaleźć można chociażby wyciąg z aloesu, białej brzozy, rabarbaru czy orzecha włoskiego.

Starannie dopracowana receptura sprawia, że nasze produkty wyróżniają się świetnym kryciem każdej ilości siwych włosów, a także działaniem pielęgnacyjnym oraz ochronnym.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez naszą firmę naturalnych farb Herbatint jest bogactwo dostępnych kolorów. Proponujemy między innymi takie odcienie, jak czerń, ciemny kasztan, blond, miedź, mahoń, czerwień henny czy śliwka. Polecane przez nas produkty, po odpowiednim wymieszaniu, uzyskują strukturę żelu. Dzięki temu są niezwykle praktyczne i łatwe do nałożenia. Świetnie trzymają się na włosach i nie spływają.

Pielęgnacja włosów Herbatint

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można cały szereg produktów do pielęgnacji włosów. Są to przede wszystkim szampony i odżywki, wykazujące działanie naprawcze, normalizujące, wzmacniające i ochronne. Dzięki temu można poprawić kondycję włosów nawet wtedy, kiedy są one bardzo zniszczone, połamane czy wysuszone.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas produktów jest ich skład. Znaleźć można w nim naturalne wyciągi chociażby z aloesu, drzewa Moringa Oleifera, rozmarynu i wielu innych. Regularne stosowanie naszych szamponów oraz odżywek sprawi, że Twoje włosy odzyskają swój blask, a kolor zastosowanej, naturalnej farby Herbatint będzie się dłużej utrzymywał. Spróbuj sama a z pewnością przekonasz się o tak skutecznym działaniu oferowanych przez nas produktów.