Przejdź do treści
Strona główna Marka Herbatint Filozofia marki

Filozofia marki

Od ponad 40 lat nasze produkty inspirowane są naturą i tym aby kobieta czuła się komfortowo. Naszym wyzwaniem jest poprawienie naturalnego piękna kobiety poprzez dbanie o jej włosy. To jest duch, który wciąż charakteryzuje naszą filozofię. Nasze produkty są jak nasza marka, prosta i ponadczasowa, symbol naszego dziedzictwa i naszej wiedzy. Herbatint zawsze był najbardziej naturalną alternatywą w dziedzinie trwałej koloryzacji. Kolory, ich niuanse i odcienie oferują każdej kobiecie kolor, który najlepiej wyraża jej osobowość. Prawdziwa sztuka: uzyskanie najlepszych rezultatów przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych włosów.

NATURA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Nasze skupienie się na naturalności powoduje, że wykorzystujemy najczystsze surowce jakie istnieją w przemyśle farmaceutycznym i starannie wyselekcjonowane organiczne ekstrakty roślinne. Ten nacisk kładziemy także na nasze opakowania, które w 100% podlegają recyklingowi. Jesteśmy zwolennikami praw zwierząt i wspieramy zniesienie wszelkich form ich wykorzystywania.

BADANIA I JAKOŚĆ

Pasja i poświęcenie przewodzą nam w badaniach i innowacjach. Delikatne i doskonale zbalansowane formuły, udoskonalane w miarę upływu czasu, zostały opracowane specjalnie w celu zapewnienia najbezpieczniejszej i najbardziej naturalnej alternatywy w farbowaniu włosów.

EXPERTYZY I SPECJALIZACJA

Jesteśmy wyjątkowo zaangażowani w zadaniu utrzymania piękna i dobrej kondycji włosów farbowanych. Ta wieloletnia tradycja jest wzmacniana dynamiką i konsekwencją, a know-how prowadzi nas każdego dnia w produkcji i marketingu naszego produktu.

LOJALNOŚĆ I ZAUFANIE

Uczciwość, zaufanie, współpraca, wzajemny szacunek, a przede wszystkim przejrzystość i doskonałość są podstawą wszystkich relacji, które ustalamy. Jesteśmy dumni z naszych godnych zaufania produktów, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni od 1970 roku.