Przejdź do treści
Strona główna Poradnik SEZON WIOSENNO- LETNI ? NATURALNE I DELIKATNE ODCIENIE SĄ ZAWSZE NA TOPIE!

SEZON WIOSENNO- LETNI ? NATURALNE I DELIKATNE ODCIENIE SĄ ZAWSZE NA TOPIE!

Naturalne odcienie niezmiennie powracają w sezonie  wiosenno- letnim, a trend ukierunkowany jest na poszukiwanie produktów o możliwie najdelikatniejszych formułach, bez amoniaku, dających efekt zdrowych włosów o absolutnie niesztucznym wyglądzie.

Postępuj zgodnie z radą naszego Mistrza Koloryzacji, a nadasz włosom  modne jasne odcienie  i to bez pogorszenia ich kondycji.

 Jeśli Twoim naturalnym, bazowym kolorem jest blond lub jaśniejszy blond, wybierz odpowiadający mu kolor z serii Naturalnej Herbatint i dodaj niewielką ilość złotego odcienia, aby wzbogacić włosy o jasne miodowe refleksy .

Na przykład, jeśli Twój naturalny kolor to 8N, użyj 50 ml 8N i 10 ml 8D.

Jeśli Twoim naturalnym, bazowym kolorem jest kolor jasnobrązowy lub ciemniejszy brąz, wybierz odpowiadający mu kolor z serii Naturalnej Herbatint i dodaj do niego odrobinę miedzi lub mahoniu  wzmacniając tym samym odcień, ale nie przesadzaj!

Na przykład, jeśli Twój naturalny odcień to 4N, możesz zmieszać 50 ml tego koloru z 10 ml 4R lub 4M, aby wzbogacić włosy o delikatne refleksy.

Dodatkowa wskazówka: naturalny wygląd włosów możesz podkreślić  ich  naturalną stylizacją. Jeśli pozostawisz włosy, aby samodzielnie wyschły i ułożyły się w delikatne naturalne fale, zmienisz swój wygląd i podkreślisz ich odcień.