Przejdź do treści
Strona główna Poradnik S O S MAM ODROSTY! HERBATINT O NICH POMYŚLAŁ !

S O S MAM ODROSTY! HERBATINT O NICH POMYŚLAŁ !

Jedną z wielkich zalet naszego produktu jest możliwość wykorzystania jednego opakowania do kilku aplikacji:  skorzystaj z porady Mistrza koloryzacji, jak mieć nienaganny wygląd! W ten sposób zaoszczędzisz produkt i unikniesz niepotrzebnych odpadów, chroniąc naszą planetę Ziemię!

1) Zmieszaj barwnik i aktywator (developer) w minimalnej, niezbędnej do użycia ilości. Aby pokryć odrost do dwóch centymetrów, zalecamy zacząć od 30 ml barwnika i 30 ml aktywatora (developera). Po zmieszaniu, oba płyny zamieniają się w praktyczny, wygodny i bezwonny żel!

2) Nałóż żel tylko na odrosty, zacznij od środkowej linii włosów, wydzielając małe pasma. Po zakończeniu aplikacjI odczekaj 35 minut.

3) Następnie rozprowadź grzebieniem lub pędzlem nałożoną mieszankę po całej długości włosów i odczekaj 5 min. Nie musisz być precyzyjna! Rozprowadzając żel koloryzujący po długości włosów dodatkowo ożywisz ich kolor.


4) Co z pozostałą resztą produktu ? Przechowaj go!
Buteleczki z niezmieszanym pozostałym barwnikiem i aktywatorem (developer) można przechowywać szczelnie zamknięte (zakręcone) przez 12 miesięcy!  Z pozostałego produktu przygotujesz mieszankę na następny odrost !