fbpx


ODKRYJ KOLORY HERBATINT

Herbatint oferuje 36 kolorów, w 7 specjalnie opracowanych seriach. Wybierz serię i kolor, który najlepiej wyraża twoją osobowość.
  • NATURALNA
  • POPIELATA
  • MIEDZIANA
  • ZŁOTA
  • MAHONIOWA
  • MIEDZIANO- ZŁOTA
  • MODNY BŁYSK

NATURALNA

Odcienie z serii Naturalnej (N) koloryzują twoje włosy zachowując ich naturalny odcień, wybierz je, jeśli chcesz zachować i ożywić swój naturalny kolor.

Kliknij w zdjęcie

POPIELATA

Kolory z serii Popielatej (C)  neutralizują i / lub przeciwdziałają  niechcianym miedzianym lub czerwonawym refleksom. Dla idealnego rezultatu należy je stosować w połączeniu z odpowiednim kolorem z serii Naturalnej.

Kliknij w zdjęcie

MIEDZIANA

Kolory z serii Miedzianej (R) są szczególnie odpowiednie dla oliwkowej karnacji. Gwarantują bogaty w odcienie miedziany kolor, rozjaśnią włosy ciepłymi refleksami.

Kliknij w zdjęcie

ZŁOTA

Kolory z serii Złotej (D) nadają odcienie od złotego blondu do brązowej tonacji, w zależności od tego co wybierzesz. W efekcie otrzymasz intensywny, jasny i naturalny rezultat.

Kliknij w zdjęcie

MAHONIOWA

Kolory z serii Mahoniowej (M) są idealne, aby matowym włosom dodać brązowych i naturalnych czerwonych refleksów. Te odcienie nadadzą Twojej osobowości więcej charakteru, są odpowiednie dla jasnoróżowej cery, intensyfikują kolor.

Kliknij w zdjęcie

MIEDZIANO - ZŁOTA

Kolory z serii Miedziano- Złotej (DR) to kompozycja złotych odcieni z dodatkiem niewielkiej ilości miedzianych odcieni. Świetlistość połączona z tonacją urokliwych kolorów brzoskwiniowych lub piaskowych. Idealnie podkreśla  włosy jasne, nadając im więcej charakteru.

Kliknij w zdjęcie

MODNY BŁYSK

Kolory z serii Modny Błysk (FF) są intensywne i efektowne, nadają modnego i expresyjnego wyglądu, bez efektu naturalności.
W połączeniu z innymi kolorami są idealne, aby nadać im charakter i spersonalizować Twój wybrany kolor.

Kliknij w zdjęcie