36 kolorów Herbatint można ze sobą mieszać. Dzięki Herbatint możesz stworzyć swój niepowtarzalny, indywidualny wygląd. Mieszając dwa lub więcej odcieni, należy zawsze pamiętać o proporcji mieszania 1:1 między kolorem, a aktywatorem. Jeśli chcesz zmieszać tę samą ilość dwóch kolorów, powiedzmy 6N i 7D, połącz 30 (ml) 6N + 30 (ml) 7D (= 60 ml koloru) i dodaj 60 (ml) aktywatora. Mierz, miksuj i aplikuj, a w trzech prostych krokach możesz stworzyć kolor, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości!

PAMIĘTAJ

Używając farb Herbatint, twój fryzjer z powodzeniem może wykonywać inne zabiegi jak pasemka, prostowanie włosów czy układanie loków.
Oto kilka wskazówek, jak dostosować swój kolor:

JAK ZREDUKOWAĆ LUB ZNEUTRALIZOWAĆ CIEPŁE REFLEKSY

Użyj koloru z serii C przeznaczonej do zneutralizowania i / lub zredukowania niepożądanych czerwonych lub miedzianych refleksów, mieszając je
z naturalnym odcieniem, który chcesz uzyskać. Na przykład, masz kolor 5D z serii Złotej i chcesz otrzymać 5N z serii Naturalnej?
Zastosuj:

2 CZĘŚCI KOLORU Z SERII 5N + 1 CZĘŚĆ KOLORU Z SERII 6C

lub jeśli nakładasz 60 (ml) koloru:
 
Zmieszaj: 40 (ml) koloru 5N + 20 (ml) koloru 6C
 
Dodaj 60 (ml) aktywatora tak, aby zachować proporcję 1:1 między kolorem i aktywatorem.

PODKREŚL LUB ZAAKCENTUJ PASEMKA

Użyj kolorów z serii FF Modny Błysk, wybierając te same odcienie z serii, z której będziesz korzystać. Na przykład zaczynasz od 7R z serii Miedzianej
i chcesz uzyskać poziom 7 z intensywnymi pasemkami? Zastosuj:

2 CZĘŚCI 7R + 1 CZĘŚĆ FF6

lub jeśli nakładasz 60 (ml) koloru:
 
Zmieszaj: 40 (ml) koloru 7R + 20 (ml) koloru FF6.
 
Dodaj 60 (ml) aktywatora tak, aby zachować proporcję 1:1 między kolorem i aktywatorem.