Unikalna formuła Herbatint jest wzbogacona o właściwości 8 bardzo czystych, organicznych ekstraktów ziołowych, które działają tonizująco, a także chronią i wzmacniają kolor. Prawdziwa synergia między naturą i technologią. Ochrona skóry podczas koloryzacji i pielęgnacji włosów przywracająca jej zdrowie i urodę.

ALOE VERA BARBADENSIS (Aloes)

Chroni i odżywia włosy podczas koloryzacji. Witaminy i minerały działają intensywnie, naturalnie odżywczo i przeciwzapalnie, przenosząc  kolor na włosy, bez ich uszkadzania.

LIMNANTHES ALBA (Meadowfoam)

Nawilża i nabłyszcza włosy dzięki olejowi wyekstrahowanemu z nasion, skutecznie przywraca naturalną barierę lipidową. Witaminy, białko, błonnik, aminokwasy i glukoza E-F, dodają blasku, odżywiają włosy, dzieki niej kolor jest intensywny i długotrwały.

CINCHONA CALISAVA (Kora Chinowca)

Ekstrakt z kory tonizuje i wzmacnia skórę głowy. Dzięki działaniu regulującemu wydzielanie łoju chroni zarówno włosy, jak i skórę.

HAMAMELIS VIRGINIANA (Oczar Wirginijski)

Bogaty w olejki eteryczne, w tym kwaśne oleje i flawonoidy, zapewnia włosom siłę i połysk, a jednocześnie działa odświeżająco, łagodząco i oczyszczająco.

ECHINACEA ANGUSTIFOLIA (Jeżówka Wąskolistna)

Dzięki aktywnym składnikom ( m.innymi oleje, kwasy, betaina, polisacharydy) oczyszcza skórę i działa naturalnie kojąco, nawadnia, regeneruje i odżywia włosy, a także chroni skórę głowy.

JUGLANS REGIA (Orzech Włoski)

Ma właściwości antyseptyczne. Składniki odżywcze orzechów włoskich intensyfikują i poprawiają kolor, utrzymują równowagę pH włosów i skóry.

RHEUM PALMATUM (Rabarbar)

Wzmacnia kolor i chroni skórę, nadając włosom blask i kolor. Utrwala kolor i działa przeciwzapalnie.

BETULA ALBA (Biała Brzoza)

Ma właściwości remineralizujące i tonizujące, a w połączeniu z efektem zmiękczającym, regeneruje i chroni włosy oraz skórę głowy.