Przejdź do treści
Strona główna Bez kategorii 5 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH PERFEKCYJNEJ APLIKACJI KOLORU W DOMU

5 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH PERFEKCYJNEJ APLIKACJI KOLORU W DOMU

TRWAŁA NATURALNA FARBA DO WŁOSÓW HERBATINT
5 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH PERFEKCYJNEJ APLIKACJI KOLORU!

Pamiętaj, aby odpowiednio przygotować do koloryzacji włosy oraz skórę twarzy przy lini włosów. Oto kilka prostych kroków, o których należy pamiętać, aby perfekcyjnie przeprowadzić farbowanie włosów w zaciszu własnego domu.
1.Wybierz dobrze oświetlone otoczenie i ubierz coś wygodnego, raczej unikaj obcisłych ubrań z wysokim kołnierzem. Chroń swoje ubranie przed poplamieniem.
2.Delikatnie zmyj makijaż i dokładnie rozczesz włosy grzebieniem, nie naciskając na skórę głowy. Na rozczesanych włosach przeprowadzenie koloryzacji będzie łatwiejsze, a kolor rozłoży się równomiernie.
3.Skórę przy linii włosów (wokół twarzy, uszu i karku) pokryj niewielką ilością Królewskiej Odżywki w kremie zawartej w opakowaniu każdej farby. W ten sposób łatwiej zmyjesz ewentualne pozostałości koloru na skórze.
4.Aby uniknąć poplamienia rąk, załóż ochronne rękawiczki, które znajdziesz w opakowaniu. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania i przystąp do mieszania koloru. Pamiętaj! Czas trzymania farby liczymy od momentu zakończenia nakładania mieszanki koloryzującej.
5.Do koloryzacji konieczne jest użycie specjalnych akcesoriów, które ułatwiają nakładanie koloru, o tym też pomyślał Herbatint!
Zestaw do aplikacji Herbatint zawiera, w wygodnym pudełeczku, miarkę do odmierzania farby i aktywatora, poręczny pędzelek do dokładnego nałożenia koloru, pelerynę ochronną, aby uniknąć poplamienia odzieży. Teraz wystarczy tylko miska, pamiętaj: możesz użyć dowolnego naczynia szklanego, plastikowego lub ceramicznego (nie metalowego).