firma certyfikowana B Corporations®
to nowy rodzaj korporacji, która wykorzystuje siłę biznesu do rozwiązywania problemów społecznych i środowiskowych. Praktyki Antica Erboristeria, to konkretne działania zmierzające do poprawy jakości życia każdego z nas.

MOTTO B CORP HERBATINT 2016

“Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz iść daleko, idźcie razem ”
–  to afrykańskie przysłowie wybrane przez trzech założycieli do wyrażenia współzależności łączącej B CORPS na całym świecie.

CZYM JEST CERTYFIKAT B- CORPORATION ?

Certyfikowane znakiem B Corps korporacje spełniają najwyższe standardy społeczne i środowiskowe. Na nowo definiują “sukces” w biznesie, wierząc, że biznes wpływa i służy czemuś więcej niż tylko akcjonariuszom i ponosi odpowiedzialność także wobec społeczności i planety. W roku 2016 Antica Erboristeria, firma Herbatint, stała się B Corp, ponieważ podziela te podstawowe przekonania i postanowiła włączyć je do procesu rozwoju firmy. Zobacz nasz profil na stronie internetowej B Corp.certified

DLACZEGO ZOSTALIŚMY B-CORP ?

Poprzez nasz biznes chcemy przyczynić się do stworzenia pozytywnej dynamiki  w długofalowym rozwoju gospodarczym, w którym zastosowanie mają podstawowe zasady: integracja społeczna, przejrzystość i zrównoważony rozwój środowiska.
Nasze produkty, z ich naturalnymi i delikatnymi recepturami, wszystkie przetestowane na wrażliwej skórze i wzbogacone o certyfikowane ekologiczne ekstrakty roślinne są pomyślane jako najbardziej naturalna alternatywa dla odbiorców świadomych zdrowia i środowiska. Lider w swojej dziedzinie, Antica Erboristeria zarządza całym procesem, od badań i rozwoju oraz produkcji, po marketing, zawsze zapewniając pełną identyfikowalność na każdym etapie cyklu. Od momentu powstania firma wspiera zrównoważony rozwój, aby ograniczyć wpływ na środowisko. Antica Erboristeria uważa, że jest to wiodący atut
i niezaprzeczalny skarb, który obok technologii i jakości wprowadza z dnia na dzień w swoje procesy i działania.

ZMIANA, KTÓREJ SZUKAMY

Promowanie zdrowego stylu życia, który może pomóc w ulepszeniu koncepcji naturalnego piękna, przy jednoczesnym poszanowaniu świata, w którym żyjemy. Przyczynianie się przez biznes do rozwiązywania problemów społecznych i środowiskowych oraz poprawy jakości życia obecnych i przyszłych pokoleń. Wykorzystując biznes jako siłę dla dobra, praktyki firmy Antica przekształcają się w konkretne działania. Produkty Herbatint są jak marka, proste i ponadczasowe, symbol  dziedzictwa i wiedzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy eksperckiej Antica Erboristeria patrzy w przyszłość z pasją i wolą ciągłych innowacji.