UŻYWASZ HERBATINT PO RAZ PIERWSZY

Korzystając z Herbatint po raz pierwszy potrzebne będą:

*Trwała, Ziołowa Farba do Włosów Herbatint,
*Zestaw do Aplikacji KIT

Podczas mieszania kolorów ZAWSZE używaj tej samej ilości barwnika i aktywatora,tzn. przy użyciu tylko jednego koloru zmieszaj 30ml farby z 30ml aktywatora, a przy użyciu dwóch kolorów zmieszaj 15ml jednej farby z 15ml drugiej farby i 30ml aktywatora.

KROK 1. Załóż rękawice umieszczone na ulotce z instrukcją znajdującej się wewnątrz opakowania z farbą i okryj ramiona peleryną z Zestawu do Aplikacji KIT.
KROK 2. Korzystając z miarki znajdującej się w Zestawie do Aplikacji KIT odmierz odpowiednią ilość farby z zielonej buteleczki (lub buteleczek) i wlej do miski. Szczelnie zakręć buteleczkę (buteleczki) z pozostałą farbą.
KROK 3. Odmierz taką samą ilość aktywatora z białej buteleczki i wlej do miski. Szczelnie zakręć buteleczkę z pozostałym aktywatorem.
KROK 4. Za pomocą pędzla z Zestawu do Aplikacji KIT zmieszaj farbę z aktywatorem, aż do uzyskania konsystencji żelu.
KROK 5. Nałóż żel pędzlem, zaczynając od nasady włosów i schodząc w dół, tak aby pokryć całkowicie włosy.
KROK 6. Gdy włosy są w pełni pokryte, pozostaw farbę przez 40 minut. Możesz użyć do tego minutnika, nie rób tego na wyczucie! Odpręż się!
KROK 7. Pod koniec czasu farbowania (40 minut), polej włosy odrobiną ciepłej wody i zemulguj kolor na całej długości włosów. Spłucz dokładnie włosy wodą. Nałóż Szampon Normalizujący Aloe Vera Herbatint (z dołączonej saszetki) i umyj włosy, spłukując aż woda będzie czysta.
KROK 8. Nałóż na całe włosy regenerującą Królewską Odżywkę w Kremie (z dołączonej saszetki). Pozostaw na 5 minut i spłucz włosy. Wysusz i ułóż jak zwykle.
KROK 9. Zdejmij pelerynę i umyj razem z pędzlem i miarką oraz zachowaj do kolejnej aplikacji.

REZULTAT: Piękny, naturalny kolor !