JAK MIESZAĆ KOLORY I POKRYĆ SIWE WŁOSY

Używanie farby Herbatint do farbowania odrostów.

Potrzebne będą:
*jedna farba Herbatint, lub dwie jeśli zamierzasz zmieszać 2 kolory ze sobą
*Zestaw do Aplikacji KIT.
*Normalizujący Szampon do Włosów Aloe Vera Herbatint
*regenerująca Królewska Odżywka w Kremie Herbatint
*widoczne odrosty 🙂

Farbę Herbatint możesz zastosować również po innych produktach do farbowania włosów. Podczas mieszania kolorów ZAWSZE używaj tej samej ilości barwnika i aktywatora. To znaczy, przy użyciu tylko jednego koloru zmieszaj 30ml farby z 30ml aktywatora. Przy użyciu dwóch kolorów zmieszaj 15ml jednej farby z 15ml drugiej farby i 30ml aktywatora.

>>OGLĄDAJ VIDEO KLIP<<
Kliknij na link aby zobaczyć filmik prezentujący koloryzację farbą Herbatint.

KROK 1. Załóż rękawice umieszczone na ulotce z instrukcją znajdującej się wewnątrz opakowania z farbą i okryj ramiona peleryną z Zestawu do Aplikacji KIT.
KROK 2. Korzystając z miarki znajdującej się w Zestawie do Aplikacji KIT odmierz odpowiednią ilość farby z zielonej buteleczki (lub buteleczek) i wlej do miski. Szczelnie zakręć buteleczkę z pozostałą farbą.
KROK 3. Odmierz taką samą ilość aktywatora z białej buteleczki i wlej do miski. Szczelnie zakręć buteleczkę z pozostałym aktywatorem.
KROK 4. Za pomocą pędzla z Zestawu do Aplikacji KIT zmieszaj farbę z aktywatorem, aż do uzyskania konsystencji żelu.
KROK 5. Rozdziel pasma włosów i zacznij nakładać mieszankę farby tylko na odrosty. Zaczynaj od przodu głowy i kontynuuj do tyłu głowy. Po nałożeniu pozostaw farbę na odrostach na 30 minut.
KROK 6. Po 30 minutach nałóż resztę mieszanki farby na całą długość włosów i pozostaw na dodatkowe 10 minut.
KROK 7. Pod koniec czasu farbowania (40 minut), polej włosy odrobiną ciepłej wody i zemulguj kolor na całej długości włosów. Spłucz dokładnie włosy wodą. Nałóż Szampon Normalizujący Aloe Vera Herbatint (z dołączonej saszetki) i umyj włosy, spłukując aż woda będzie czysta.
KROK 8. Nałóż na całe włosy regenerującą Królewską Odżywkę w Kremie (z dołączonej saszetki). Pozostaw na 5 minut i spłucz włosy. Wysusz i ułóż jak zwykle.
KROK 9. Zdejmij pelerynę i umyj razem z pędzlem i miarką oraz zachowaj do kolejnej aplikacji.

REZULTAT: Piękny, naturalny kolor i brak odrostów!