Informacje

Włoska farba Herbatint (135ml) jest pierwszą farbą do włosów w żelu zawierającą roślinne ekstrakty, bez amoniaku. Jest wyprodukowana przez Antica Erboristeria SpA, która jest  firmą specjalizującą się w naturalnych produktach do włosów.  Została założona w 1970 roku , przez Pana Michele Albergo, który był pasjonatem naturalnych i farmaceutycznych receptur i jest teraz firmą znaną na całym świecie.
Antica Erboristeria powstała jako inkorporacja w 2008 i  samodzielnie zapewnia precyzyjną kontrolę na każdym etapie  od produkcji do dystrybucji .
To nowoczesna firma wykorzystująca najwyższy poziom światowej technologii i organizacji  zarządzania w biznesie, będąca liderem o globalnym zasięgu w 38 krajach.
Antica Erboristeria jako innowacyjna firma wykorzystuje nieustannie najnowsze badania naukowe mając jednocześnie na uwadze  potrzeby swoich klientów. Kładzie szczególny nacisk zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Od kilku lat wspiera Związek Lekarzy na rzecz Praw Człowieka. Produkty tej firmy są dostępne w aptekach, sklepach medycznych, zielarskich itp.
Linia produktów Antica Erboristeria jest zaawansowanym rozwiązaniem, w odpowiedzi na trzy podstawowe potrzeby naszych czasów:

  • zafarbowanie Twoich włosów  w sposób naturalny, bez zniszczenia ich struktury
  • dokładne  umycie włosów z jednoczesnym  nadaniem im blasku i objętości.
  • nawilżenie i ochrona włosów przed agresywnym środowiskiem.

Produkty Antica Erboristeria są łatwe w użyciu, posiadają opakowania nadające się do recyclingu i zapewniają włosom bezpieczne i długotrwałe rezultaty.
Aby dowiedzieć się więcej o Antica Erboristeria odwiedź stronę www.herbatint.it

Herbatint